Mobides

Sevgili Öğrencilerimiz,

Eğitim bir ülkenin geleceğidir. Eğitim hayatımızın bir parçası, olmazsa olmazımız olduğunu hepimiz biliyor ve idrak ediyoruz. Dünya’da bilim ve teknoloji alanında yaşanan baş döndürücü gelişmelerde hepimizce bilinen bir gerçektir.Eğitimle beraber teknoloji de artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu çerçevede MOBİDES olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimini destekleyen her türlü projede varız ve var olacağız. En değerli varlığımız olan sizlerin yarınlara hazırlanmasındaki en önemli ve temel görevimiz hiç kuşkusuz eğitiminize vereceğimiz destektir.

İşte bu nedenle sizler için en geniş kapsamlı “Online Eğitim Sistemi” projesi geliştirdik. Bu proje okul öncesi eğitimden başlayıp, 8 sınıfa  kadar eğitiminize katkı sağlayacak bir projedir. www.mobides.com  - www.evdeokul.com adresine girerek evde, okulda, tatilde, tüm cihazlarda özgürce kullanacağınız, konu çalışıp bol bol test çözeceğiniz ve kendi deneme sınavınızı yapacağınız bir sistemdir.

Sizlerin, bugünün küçükleri yarının büyükleri olarak eğlenceli bir şekilde kolayca öğreneceğiniz bu sistemin kullanıcısı olacağınızdan eminim. Başarının en önemli kuralı sistemli ve çok çalışmaktır.MOBİDES